مروری بر زندگی گروه Pan Pot

مروری بر زندگی گروه Pan Pot

در دسته بندی : معرفی هنرمندان

Pan Pot  نام یک گروه دو نفره ی دی جی و آهنگ ساز آلمانی مستقر برلین میباشد که Tassilo Ippenberger و Thomas Benedix اعضای تشکیل دهنده ی این گروه میباشند. از زمان آغاز فعالیت حرفه ای این دو دی جی یعنی سال ۲۰۰۵، Pat-Pot حضور خودش را در صحنه های تکنو ی مدرن مثبت تر و پاربرجا تر کرد و با انتشار نخستین آلبومشان Pan O Rama در لیبل Anja Schneider به محبوبیت زیادی دست یافتند.

pan-pot

محتوای موزیک آنها بهترین تعریف به عنوان موسیقی های زیر زمینی جهت دار و مستقل از سبک های صداهای معاصر موجود میباشد، سبک آنها تکنو و هاوس است اما دارای المان های تجربی به همراه الهاماتی قوی از موزیک Dance هوشمند است. این دو نفر با تولید ست های زنده ی ترکیب شده با صداهایی (وکال) که توصیف کننده ی شمایل یک درک عمیق از نیاز های سالن رقص کلاب ها و فستیوال ها معتبر شده اند.

pan-pot

تاسیلو و توماس همدیگر را در انجمن SAE (انجمن مهندسان صنعتی) برلین در سال ۲۰۰۳ ملاقات کردند که در آنجا باهم مهندسی صدا را آموختند. این دو آهنگساز مطالعات خود در زمینه ی طراحی و تولید صدا را به پایان رساندند که به آنها در برپایی و محبوب شدن گروه  Pan-Pot، که یک گروه دو نفره ی دی جی و آهنگساز است کمک کرد. این جفت در سال ۲۰۰۵ برای یکی از ایونت هایشان در Anja Schneider رزرو شدند که به صورت تصادفی به آنها یک فرصت برای برپایی یک ارتباط مطلوب با آن لیبل داده شد که پس از چند هفته این لیبل دومین کار آنها "Copy and Paste" را منتشر کرد. از آن پس آهنگ ها و رمیکس هایی از ترک ها و رمیکس های آنها بر روی لیبل های Mobilee و Einmaleins Musik منتشر شد.

pan-pot

لحظات تایین کننده ی سرنوشت حرفه ای Pan-Pot در سال ۲۰۰۷ با انتشار نخستین آلبوم این دو هنرمند Pan O Rama رخ داد که ترک هایی مانند Charly و Captain My Captain  به برترین ها تبدیل شدند که باعث شد این دو هنرمند برای گروه های ملودیک و جامعه ی هاوس و تکنو شناخته بشوند.  Pan Pot  در سال ۲۰۱۴ لیبل و پلتفرم موسیقی خود Second State را ثبت کرد و یک دی جی و در آن لیبل آهنگساز جوان یعنی Amelie Lens را معرفی کردند که آنها را به یک فصل جدید از حرفه شان منتقل کرد Pan Pot.‌ تاکنون بیش از ۲۰ آلبوم و EP رسمی و همچنین بیش از ۳۰ ترک ریمیکس از خودشان را منتشر کرده اند.

منبع DJCMAG: هرگونه کپی برداردی پیگرد قانونی دارد.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *