مصاحبه اختصاصی مجله با نوید مهر

مصاحبه اختصاصی مجله با نوید مهر

در دسته بندی : معرفی هنرمندان , ویدیو

نوید مهر، متولد ۱۳۶۰  در تهران است، او در دوران کودکی  ، با گوش دادن به مجموعه واینیل پدرش بزرگ شد. در دوران نوجوانی به موسیقی گرانج علاقه‌مند شد تا اینکه در دهه 90 زمینه را برای یافتن موسیقی مورد علاقه خود فراهم کرد ، او ریشه های  ژانرهای مختلفی که در کودکی در معرض آن بود را  جستجو می کرد. در ۱۶ سالگی همراه خانواده به کانادا نقل مکان کرد و آنجا برایش شروع اتفاقات جدید و جذابی شد. او تلاش هایش را برای پیدا کردن مهارت در آهنگسازی الکترونیک از همین زمان آغاز کرد.

NAVID MEHR
نوید در کودکی همراه خواهرش

این تلاش ها او را به 20 سالگی رساند، در همین زمان در رشته فناوری اطلاعات و اقتصاد در دانشگاه یورک تورنتو در حال تحصیل بود. در این دوران انتقالی ، نوید حتی بیشتر از قبل به موسیقی به عنوان نجات دهنده خود پایبند بود و به نظر می رسید دیگر پاسخ هایی که به دنبالش بود از او دور نمی ماند. در اواسط دهه 2000 ،  نوید همراه دوستش Beat Syndrome اولین پروژه موسیقی خودشان را به صورت جدی آغاز کردند.

NAVID MEHR

پس از اولین انتشار ، آنها مدت ها با ساختن پروژه های مختلف به کار خود ادامه دادند تا اینکه بلاخره در سال 2013 تصمیم گرفت  به عنوان یک هنرمند انفرادی کار خود را آغاز کند. او که همیشه با اشتیاق به موسیقی می پرداخت احساس می کرد می تواند با موسیقی خود، حالت معنوی خاصی را به خود و شنوندگان القا کند ، پس شروع به توسعه مهارت هایش کرد تا تاثیر موسیقی خود را بیشتر کند.

NAVID MEHR

پس از پیشرفت بیشتر در این مسیر ،توانست نظر hernan cattaneo پادشاه سبک ‍پروگرسیو را جلب کند و توانست در رکورد لیبل این هنرمند بزرگ موزیک خود را منتشر کند. به گفته ی خودش آشنایی او با هرنان تاثیر بزرگی در مسیر موسیقی و آموزه های شخصی او داشته و شخصیت بزرگ هرنان به نوید همیشه درس های بزرگی در زندگی آموخته است.

NAVID MEHR
او مدتی ست به صورت حرفه ای به عکاسی نجومی در طبیعت علاقه پیدا کرده است

او همیشه بین ایران و کانادا در حال رفت و آمد بوده است و در ایران در کنار موزیک به صورت حرفه ای به عکاسی نجومی می پردازد.  طبیعت همیشه برای او الهام بخش بوده است . او در دوران کرونا با کمپ کردن در مکان های مختلف طبیعت ایران مشغول ساختن ترک های جدید با استفاده از ایده گرفتن از طبیعت شد و همیشه در طبیعت لپ تاپ و هدفون و میدی خود را همراه خود می برد تا ایده هایی که از طبیعت می گیرد را ثبت کند. ترک های جدید او بزودی منتشر خواهند شد.

لینک های هنرمند:‌

instagram

soundcloud

beatport

discogs

traxsource

apple music

منبع DJCMAG: هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *