مروری بر زندگی Matador

مروری بر زندگی Matador

در دسته بندی : معرفی هنرمندان

Gavin Lynch که یک دی جی ، مهندس صدا و آهنگساز ایرلندی است، از سال ۲۰۰۶ با نام مستعار Matador کار حرفه ای خودش را آغاز کرد. انتخاب یک نام مستعار از سوی او تنها برای نوشتن و انتشار آثاری بود که او برای نخستین تولیداتش در نظر گرفته بود.

نخستین ترک های او به دست دی جی هایی از جمله Acii Disco در شهر دوبلین در کشور ایرلند پلی شدند و این انگیزه را به شخصیت تازه متولد شده ی Matador دادند تا برای سالهای آینده به طرز شگفت آوری صدای موزیک هایش در سراسر جهان پخش شود.

Gavin علاوه بر گذراندن دوره آموزش های حرفه ای مهندسی صدا و آهنگ سازی، مدرک سرآشپزی خودش را نیز دریافت کرده است و دایره ی خلاقیت های خودش را گسترش داده است. او با گوش دادن به نخستین ست های دی جی Dave Clarkes World Service، Decks Efx 909 از Richie Hawtin و دیگر هنرمندان سفر خودش به درون سبک تکنو را آغاز کرد و شیفته ی این سبک شد.

گاوین با کار و تجربه بسیاری که از محیط‌ های استودیویی به دست آورد، اکنون در دوبلین ایرلند در استودیوی آهنگسازی خودش مستقر است که در آن، روز به روز، شب به شب، در حال ساخت موزیک، پردازش درام، طراحی صدا و به اتمام رساندن ترک ها است.

گاوین با موفقیت اولیه ریمیکس خودش Perc - Work Softer" " پشتیبانی رهبران برتر این صنعت را به دست آورد و با انتشار مجموعه‌ ای از ترک های اورجینال میکس و ریمیکس‌ ها روی برخی از لیبل های با کیفیت بالا به راه خودش ادامه داد. او تکنو را در زیر سبک های Dark، Deep، Chuggy، Warped، Trippy، Driving و ... دنبال میکند. ترک های Matador

 بر روی لیبل های ارزشمندی از جمله Trapez، Cocoon، 1605، Rekluse، Harthouse و بسیاری دیگر منتشر شده است. Matador به عنوان یک اجرا کننده لایو موزیک الکترونیک در سال ۲۰۱۶ برنده ی DJ Awards شده است. او یک شخصیت موزیکی انقلابی با شهرت روز افزون است که آثاری با کیفیت بالا دارد.

او دارای افتخارات بزرگی از جمله سفیر پرافتخار کنسول NEVE 5088 و میکسر PLAYDifferently MODEL1 از Richie Hawtin  ، حضور پایدار در ایونت های جهانی ENTER، تا جایگاه ثابت او در بخش هنرمندان اجرای لایو رسانه RA  میباشد و تمجیدهای زیادی به آهنگساز اهل دوبلین داده شده است.

Matador که هنوز تشنه فتح دنیاهای جدید است، اخیربه تازگی نقش جدیدی را به عنوان رئیس لیبل RUKUS بر عهده گرفته است. وی در سال ۲۰۱۶ یک اجرای زنده در فستیوال ADE را برگزار کرد و قول داد که برای سال ۲۰۱۷ عناصر صوتی بیشتری را به اجرای زنده خودش بیافزاید.

نمایش‌های زنده انفجاری و نفس‌ گیر Matador با سالن هایی پر از جمعیت و برنامه های تور و رزروهای کلیدی در کلاب ها و فستیوال های برتر مانند Awakenings، Tomorrowland، Sonus Croatia، Ultra و Output، DC-10، Space Ibiza، Stereo Montreal برگزار میشود.

Matador هنگامی که برای پلی کردن برای هزاران نفر در سراسر جهان در نخستین سالهای فعالیتش فاصله ی زیادی داشت با موزیک های Guns N Roses، Kasabian، Orbital و Pink Floyd نوجوانی اش را گذراند و در دوره جوانی اش را با الهام از غول‌های موزیک الکترونیک از جمله Richie Hawtin، Adam Beyer و Jeff Mills و گوش دادن به سری ست های Essential Mix گذراند و رکوردها را جمع ‌آوری میکرد و به آموختن دی ‌جی میپرداخت.

او با گذراندن دوره مهندسی صدا در شهر دوبلین با تاکید بر آهنگسازی الکترونیک وسواس زیادی در تولید موزیک پیدا کرد و شروع به جمع کردن سینتی سایزرهای سخت افزاری و تجهیزات آنالوگ کرد.

منبع DJCMAG: هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد. 

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *