مروری بر زندگی Laidback Luke

مروری بر زندگی Laidback Luke

در دسته بندی : معرفی هنرمندان

لوکاس کورنلیس ون شپینگن Lucas Cornelis van Scheppingen ملقب به Laidback Luke متولد ۲۲ اکتبر ۱۹۷۶ است که یک دی جی و آهنگساز هلندی فیلیپینی اهل هوفدراپ در شمال هلند است. او همچنین یک رزمی کار نیز هست. شروع معروفیش زمانی بود که او ترک Show Me Love از Robin S را ریمیکس  کرد که به شماره ۱۱ در چارت ۲۰۰۹ دست پیدا کرد. او همچنین بنیانگذار Mixmash Records نیز میباشد.

Laidback Luke

لوکاس ون شپینگن پدری هلندی و مادری فیلیپینی دارد و او به همراه برادر کوچکترش آسلی در هوفدراپ هلند بزرگ شدند. او از نوجوانی به موزیک علاقه بسیاری داشت‌، او با هنرمندان بزرگی از جمله دیوید گتا، استیو آنجلو، درامیست کوبه ای Nebats Drums، سباستین اینگروسو، اکسول، اگزمپل و جونیور سانچز همکاری داشته است و ست هایش را در سرتاسر اروپا و آمریکای شمالی و همچنین ژاپن و ایبیزا به نمایش گذاشته است.

او سه آلبوم استودیویی Psyched Up در سال ۱۹۹۸، Electronic Sadisfaction در سال ۲۰۰۲، Cream Ibiza Super You & Me در سال ۲۰۱۱  و همچنین یک آلبوم میکس به نام Windmill Skill در سال ۲۰۰۳  منتشر کرده است. او در سال ۲۰۰۳ ریمیکس ترک Crescendolls از Daft Punk را منتشر کرد که یکی از ترک های آلبوم ریمیکس Daft Club بود. لیدبک لوک همچنین آلبوم ریمیکس خودش را با عنوان Ibiza Closing Party روی یک سی دی رایگان در نسخه اکتبر ۲۰۰۸ رسانه Mixmag منتشر کرد.

در سال ۲۰۱۲ او نامزد جوایز بهترین دی جی اروپایی از ببست و هفتمین دوره Dance Music Awards شد. او همچنین در سال ۲۰۱۶ در فیلم مستند نامزد گرمی درباره دی جی و آهنگساز آمریکایی Steve Aoki با نام I'll Sleep When I'm Dead پدیدار شد.

لوک تاکنون دوبار ازدواج کرده و دارای سه فرزند است. او در ۲۲ فوریه ۲۰۲۰ با همسر کنونی‌اش اشلی رینا ون شپینگن ازدواج کرده است. او همچنین در مسابقات قهرمانی جهانی سال ۲۰۱۳ در چین نماینده تیم هلند بود.

Laidback Luke

لوک پیش از ورود گسترده به سبک EDM در دهه ۹۰ چندین ترک در سبک هاوس و تکنو زیر زمینی منتشر کرده بود اما در قرن ۲۱ سبک EDM را به طور جدی‌تری پیش گرفته است. در نخستین کارهای او شما میتوانید ردپای انرژی شیکاگو و نیویورک هاوس و همچنین دیترویت تکنو را احساس کنید که بیشتر آنها در آلبوم Psyched-Up جمع آوری شده اند. او پس از آن به سبک پروگرسیو هاوس رو آورد. او با انتشار آلبوم Electronic Satisfaction در سال ۲۰۰۲ به عنوان یکی از پیشگامان EDM شناخته شد.

او با تورهای پشت سر هم در سراسر جهان و ریمیکس ها و ترک های اصلی خودش در طی سال های ۲۰۰۰ تا ۲۰۱۰ به یکی از هنرمندان برجسته در سبک EDM تبدیل شد که با وزنه های سنگینی مانند Swedish House Mafia و Avicii کار میکرد. او در سال ۲۰۰۰ پس از امضای قرارداد با Virgin Records نخستین تک آهنگ رسمی خودش را با نام Rocking with the Best منتشر کرد.

منبع DJCMAG: هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *