مروری بر زندگی Guy Mantzur

مروری بر زندگی Guy Mantzur

در دسته بندی : معرفی هنرمندان

گای مانتزور Guy Manzur یک آهنگساز و دی جی موزیک الکترونیک اسرائیلی مستقر در تل آویو است. او در سال ۲۰۰۹ رکورد لیبل خودش را با نام Plattenbank تأسیس کرد. او نخستین آلبوم خودش را با نام Moments در سال ۲۰۱۳ منتشر کرد و سال بعد با Sahar Z به کارش ادامه داد. 2013 به عنوان یک نقطه عطف در صحنه موسیقی زیرزمینی در حال رشد در تل آویو شناخته شد. او با اقامت در برترین کلاب تل آویو یعنی The Cat & The Dog برنده ی بهترین دی جی زیر زمینی اسرائیل سال ۲۰۱۳ از جوایز XL Award شد.

در سال ۲۰۱۶ او سری مجموعه  A Guy In…" " را راه اندازی کرد که دربرگیرنده ی میکس لایو با ترک های اورجینال پلی شده در طول متمایزترین اجراها بود. در سال ۲۰۱۷ نیز ست Hernan Cattaneo B2B Guy Mantzur Burning Man که در فستیوال Burning Man برگزار شد یکی از بهترین همکاری های او بود.

Guy Mantzur، با یک عمر تجربه در استفاده از ابزار و مهارت هایی که در اختیار دارد، در سال های اخیر موفقیت های زیادی را در سراسر جهان به دست آورده است.

گای مانتزور در دی جی کردن و ساختن همه ی سبک های موزیک الکترونیک از House و progressive house گرفته تا techno و tech-house تخصص ویژه ای دارد. آثار او بارها در بسیاری از برنامه‌های تلویزیونی، موزیک متن فیلم ها و مجموعه‌های تلفیقی در سرتاسر جهان نمایش داده شده اند و او با آهنگسازی های توانمندش داستان ‌های موفقیت بی‌ شماری هم در نمودارها و هم در سالن های رقص برای خودش رغم زده است.

Guy افزون بر استعدادهایش، مالک لیبل مستقر در مونیخ یعنی Plattenbank در کنار یکی از ده دی جی برتر ساکن محبوب ترین کلاب تل آویو یعنی The Cat & The Dog است و در آنجا در کنار دی جی های بین المللی مانند Catz 'n Dogz، Michel de Hey، Guy J، Aki Bergen، Tiesto، John Acquaviva، Joris Voorm، Dimitry، Layo & Bushwaka و بسیاری دیگر ست هایش را پلی میکند. آثار Guy Mantzur بر روی لیبل هایی از جمله Kompakt، Diynamic، Lost & Found، Systematic و Bedrock منتشر میشوند.

Guy Mantzur در آخرین ترک های منتشر شده و ریمیکس هایش با هنرمندان برتری از جمله: Shlomi Aber ، Lutzenkirchen ، Guy j ، Audio Junkies ، Sahar z ، Michel De Hey ، Neuroxyde ، Joseph Disco  و بسیاری دیگر همکاری کرد.

وی در سالهای آخیر خودش را به عنوان یک دی جی و یک آهنگساز در سطح جهانی تثبیت کرد و با ملودی ها و صداهای هیپنوتیزم کننده و منحصر به فردش که میتوانند شما را به فضا ببرد و برگردانند شناخته شده است.

منبع DJCMAG: هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *