مروری بر زندگی FJAAK

مروری بر زندگی FJAAK

در دسته بندی : معرفی هنرمندان

گروه FJAAK یک گروه آلمانی است که از دو نفر تشکیل شده است. Felix Wagner و Aaron Röbig کسانی هستند که با نام جایگزین FJAAK در ساخت و به نمایش درآوردن ترک های رقص آور و پر انرژی هنرنمایی میکنند.  سبک آنها بازتاب کننده ی صداها سبک هاوس تا انباری گرانبها از تکنوهای پر شور میباشد. همچنین در ترک های انها میتوانید الهامات سبک هایی مانند U.K. garage، Dub و Breakbeat Hardcore را نیز بشنوید.

ترک های آنها با اینکه ساده میباشند اما بسیار ریشه دار و پر شور و روانگردان میباشد. همه ترک های آنها از سرتاپا با ابزار آنالوگ ساخته شده اند. نخستین زمانی که این گروه پدیدار شد اوایل سال ۲۰۱۰ بود، آنها چندین ترک داغ کلاب را پخش کردند که ترک Don’t Leave Me در سال ۲۰۱۴ یکی از آنها بود و آنها در نمایش های خود ابزارها آنالوگ را بکارمیبرند.

آنها آلبوم گلچین خودشان را در لیبل گروه دو نفر Modeselektor با نام Monkeytown Records در سال ۲۰۱۷ پخش کردند و از آن پس همه کارهایشان را در لیبل خودشان پخش کردند. این گروه برلینی در آغاز کار خود دارای ۳ تن بود که Felix Wagner، Aaron Röbig و Kevin Kozicki پایه ریزان آن بودند. آنها از زمانی که بچه بودند همبازی بودند و پیش از برپایی گروه FJAAK در اواخر دهه ۲۰۰۰ هنگامی که هنوز نوجوان بودند با یکدیگر تکنو میساختند.

آلبوم آغازین آنها EP Introduction بود که در سال ۲۰۱۲ در لیبل Baalsaal Records‌ پخش شد و به دنبال آن در ۲۰۱۳ نخستین کارشان را بر روی واینیل چاپ و پخش کردند که Remember Me در لیبل Klasse Recordings و Mind Games در لیبل Baalsaal جز این ترک ها بودند. آنها ۱۲ تک آهنگ دیگر را در سال ۲۰۱۴ در لیبل 50 Weapons پخش کردند. تک آهنگ Wolves از آنها یکی از کارهای ۳ نفره ای بود که در سال ۲۰۱۳ در لیبل Monkeytown Records پخش شد.

دومین آلبوم آنها با نام Havel در همان لیبل در سال ۲۰۱۸ منتشر شد. آنها همچنین یک EP با نام Drugs را در لیبل Seilscheibenpfeiler پخش کردند و پس از آن Kozicki در سال ۲۰۱۹ از آنها جدا شد تا بدنبال حرفه جداگانه و تکی خودش برود.

Röbig و Wagner در جایگاه یک جفت به راه خودشان ادامه دادند. این دو تن با نام FJAAK در سال ۲۰۲۰ دو آلبوم کوتاه 006 و SYS01 را در لیبل Spandau 20 پخش کردند و همچنین یک ریمیکیس برای ترک Higher‌ از Amelie Lens انجام دادند که در آلبوم کوتاه Higher از Amelie Lens پخش شد.

منبع DJCMAG: هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *