رونمایی Korg از درام ماشین ترکیبی آنالوگ / دیجیتال: Drumlogue

رونمایی Korg از درام ماشین ترکیبی آنالوگ / دیجیتال: Drumlogue

در دسته بندی : اخبار

خیلی هیجان انگیز است عضو تازه ی خانواده Korg یک دستگاه ترکیبی آنالوگ و دیجیتال است که تجربه ی خیلی جالبی از یک درام ماشین را آفریده است. این شاید یک واپسین تمام کننده برای طیف گسترده ای از سینتی سایزرهای korg باشد، یک درام ماشین مدرن. گمان کنم که Drumlogue همه فضاهای خالی یک ترک را پر کند. اکنون که در حال نوشتن این نوشتار هستیم هنوز این درام ماشین در دسترس نیست اما کمپانی Korg در رویداد Believe in Music (جشنواره آنلاین NAMM 2021) آگهی یک گرووباکس ترکیبی آنالوگ / دیجیتال را پخش کرد که میتوانید ویدئوی نخستین نگاه به آن را در زیر ببینید.

برخی از ویژگی های بزرگ این درام ماشین:

Drumlogue یک گرووباکس آنالوگ / دیجیتال است که در دست ساخت و گسترش است.

این دستگاه فراهم کننده ترکیبی از بخش های نیرومند آنالوگ خام و صداهای دیجیتالی انعطاف پذیر برای دستیابی به طیف صدایی گسترده است.

کنترل دیداری آن با دست بسیار آسان بوده و ویرایش های تند و تیز و همچنین یک کتابخانه برای سازماندهی ساده سکوئنس ها و پچ ها نیز در دسترس میباشند.

آن از پلاگین های چند موتوره logue SDK پشتیبنی میکند.

هنوز مشخص نشده که ما چه زمانی میتوانیم این جانور را در فروشگاه ها ببینیم و درباره قیمت آن نیز احتمال میرود که این کمپانی همچنان سیاست قیمت های مقرون به صرفه اش را برای این درام ماشین نگه دارد زیرا آن نخستین نسخه از این کمپانی است.

این درام ماشین دارای یک سکوئنسر ۱۶ پله ای چند لایه است و همچنین دارای یک نمایشگر OLED برای نمایش پریست ها و اطلاعات پخش و اندازه پارامترها است. این درام ماشین دارای طیف گسترده ای از کنترل ها، کلید ها و ناب ها است که به نظر میرسد برای ساختن یک ریتم خوب و پیچیده سازماندهی شده اند. Drumlogue دارای یک شیب خوب است که کار و اجرا با آن را بسیار آسان میکند.

Korg در نمایشگاه آنلاین Believe in Music همچنین از سینتی سایزر آنالوگ minikorg 700FS که یک نمونه بازسازی شده از نخستین سینتی سایزر این کمپانی یعنی Minikorg 700 را که در سال ۱۹۷۳ روانه بازار کرده بود، ویوتیبل ترکیبی Modwave که آن هم یک بازگشت به ویوتیبل کلاسیک Korg DW-8000 است و همچنین نسخه بازسازی شده ی سینت کمپانی ARP یعنی مدل ARP 2600 M رونمایی کرد.

منبع دی جی سنتر :‌هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *