مروری بر زندگی Damian Lazarus

مروری بر زندگی Damian Lazarus

در دسته بندی : معرفی هنرمندان

Damian Lazarus متولد ۱۵ نوامبر سال ۱۹۷۸ در لندن انگلستان میباشد. او یک آهنگساز، دی جی و دارنده لیبل و A&R میباشد و در سال ۲۰۰۹ به لس آنجلس مهاجرت کرد. او در سال ۲۰۰۲ هنگامی که به فستیوال Sonar در بارسلونا اسپانیا دعوت شد یک پیشرفت بزرگ در حرفه ی خودش را تجربه کرد و پس از آن از سال ۲۰۰۳ در بهترین کلاب های جهان نمایان شد و اجراهای هیجان انگیز خودش را برپا کرد. او نخستین آلبوم انفرادی خودش را در ماه می ۲۰۰۹ پس از ۲ سال زمان گذاشتن منتشر کرد که نام این آلبوم Smoke the Monster Out بود.

پسر عموی او جیسون تا اندازه زیادی مسئول علاقه ی شدیداو به موزیک بود. البته به گفته ی خودش از بچگی وسواس زیادی به موزیک، پخش برنامه های رادیویی، رفتن به دیدن گروه های موزیک و مواردی از این دست داشت، اما این پسر عمویش بود که هنگامی که ۱۲ ساله بود که با معرفی مجموعه آلبومش به وی او را شیفته ی موزیک الکترونیک کرد. سبک های فانک، هیپ هاپ و الکترو خیلی زود و در سن ۱۳ سالگی وی را مجذوب کردند و او برای رسیدن به عشق موزیکش و خرید صفحات واینیل، یک شغل برای خودش پیدا کرد. او در ۱۳ سالگی یک روز در Groove Records کار کرد و همه ی دستمزدش را خرج خریدن رکوردهای واینیل کرد. او در سن ۱۴ سالگی یک جفت میکسر Technics و Numark 1775A (با کلید سمپلر ۴ ثانیه ای) خرید و والدینش را متقاعد کرد که روزی یک دی جی بسیار خوب خواهد شد.

اکنون او A&R لیبل های معروف City Rockers و Crosstown Rebels میباشد و تولیدات حرفه ای خودش را بیشتر از طریق این لیبل ها منتشر میکند. او همچنین انبوهی از استعدادهای تاثیرگذار را نیز در طول فعالیت حرفه ای چندین ساله ی خودش کشف و معرفی کرده است. همه این دستاوردها و موارد دیگر باعث شده اند که دامیان لازاروس نه تنها به یکی از معتبرترین شخصیت های موزیک صحنه های هاوس و تکنو معاصر تبدیل شود. بلکه یکی از چاشنی سازان و راه یاب های کلیدی در این سبک ها میباشد. او نزدیک به ده سال یک دی جی مقیم در کلاب شناخته شده ی اسپانیا یعنی DC10 بود و همچنین اجرای بی نظیرش در فستیوال Day Zero نیز یکی از بهترین نمایش های او میباشد و شما در این اجرا میتوانید ببینید که Damian Lazarus چگونه مزه و چاشنی صداهای خودش را در فضای باز به رخ همگان میکشد.

او در طول ۱۲ سال فعالیت حرفه ای خودش در جایگاه A&R زمینه را برای شناخته شدن برخی از بزرگترین هنرمندان تکنو و هاوس از جمله Jamie Jones، Art Department، Maceo Plex، Deniz Kurtel و بسیاری دیگر آماده کرد که در یک آلبوم ۱۲ ترک منحصر به فرد ترک های ماندگاری از این هنرمندان را منتشر کرد و این فداکاری او برای جستجوی استعدادهای منحصر به‌ فرد بوده است که به تبدیل شدن لیبل او به یکی از تأثیرگذارترین رسانه‌های اخیر کمک کرده است. او با انتشار آلبوم های Smoke the Monster Out در سال ۲۰۰۹، Message from the Other Side در سال ۲۰۱۵ و Heart of Sky در سال ۲۰۱۸ بهترین پروژه های خودش را منتشر کرد و چیزی فراتر از انتظارات را ارائه کرد.

دامیان لازاروس در طول سالیان متمادی حرفه ای به طور خستگی ناپذیری برای حفظ جریان مداوم خلاقیت و نوآوری در زمینه موزیک هی زیر زمینی سبک هاوس و تکنو تلاش کرده است. او تاکنون هرگز تمرکز خود را از دست نداده و به مسیر عرفانی خود به سوی بزرگترین دستاوردها را ادامه میدهد و در هر فرصتی روحیه مثبت خودش را در میان مردم آزاد میکند.

آلبوم انفرادی جدید او یعنی Flourish (Crosstown Rebels / Higher Ground) نشان دهنده غوطه ور شدن او در چندین صحنه در طول سال ها، از روزهای اولیه او در موسیقی درام اند بیس لندن، تا نقش او به عنوان یک شخصیت در صحنه الکترونیک و البته تأثیر قابل توجهی که لیبل او یعنی Crosstown Rebels بر روی هاوس زیرزمینی و تکنوی معاصر میباشد.

منبع DJCMAG: هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *