مروری بر زندگی Ben Klock

مروری بر زندگی Ben Klock

در دسته بندی : معرفی هنرمندان

بن كلاك (Ben Klock) متولد سال ۱۹۷۲ میباشد که در محله ی شونبرگ واقع در برلین غربی آلمان چشم به جهان گشود. اجراهای او در کلاب شبانه ی Berghain که به خوبی به عنوان یک کلاب سبک تکنو شناخته شده است جایگاه ویژه ای را برای او فراهم کرده است. بن کلاک بیشتر برای دی جی کردن های ماهرانه و نیرومند خودش به همراه آهنگ سازی برجسته در سبک تکنو با تنش های سنگین شناخته شده است.

او از سال ۲۰۰۵ یک دی جی اصلی مقیم کلاب Berghain به شمار میرفت. او بسیاری از آثار خودش را در لیبل وابسته به کلاب Berghain  یعنی Ostgut Ton منتشر کرد. از برترین ترک های او میتوان به Dawning که با همکاری Marcel Dettmann ساخته است و به ترک Subzero اشاره کرد.

بن کلاک برای اجرای ست های ماراتون خودش در بهترین و پیشرفته ترین سیستم های صوتی جهان شناخته شده است. وی جایگاه ویژه ای را در کلاب های خودمانی و همچنین فستیوال های بزرگ برای خودش به دست آورده است. میکس سال ۲۰۱۵ او برای رادیو BBC 1 و سری Essential Mix به عنوان برترین میکس سال برگزیده شد. او همچنین لیبل Klockworks که یک لیبل با صدای مینیمال تکنو میباشد را نیز در سال ۲۰۰۶ راه اندازی کرده است.

رابطه دیرینه او با سبک تکنو زمینه موفقیت او را ایجاد کرده است و بستر ارزشمندی را فراهم کرده است که به او اجازه داده است تا به یکی از پرطرفدارترین آهنگساز / دی جی ها در نسل کنونی تبدیل شود.

کسانی که شاهد اجرای او بوده اند نه تنها به تنوع انتخاب آهنگ او، بلکه به توانایی او در ایجاد یک فضا به جای فقط پلی کردن موزیک ها به دست او توجه خواهند کرد. بازخورد دی جی او اگرچه شدید و قدرتمند است، اما نشان دهنده شور و اشتیاق خاص و به تصویر کشیدن هنرمندانه ی احساسات است که چنین چیزی اغلب در ژانر تکنو غایب به نظر میرسد.

او همچنین دارای درک فوق العاده ای از نحوه سازگاری موسیقی خود با شرایط است، شایستگی ای که به این معنی است که او را میتوان در فستیوال های بزرگ و کلاب های کوچک صمیمی در سراسر جهان پیدا کرد. موزیک او بدون هیچگونه نوستالژی فلج کننده است و بیشتر شما را با پایداری، تنش و پویایی و بارها و بارها با حساسیت برتری میبخشد، که معمولاً چنین ویژگی هایی از موزیک House انتظار میرود.

بن کلاک در این راستا، ترکیبی از پرش های کوانتومی و سنتی را دنبال میکند – که دربرگیرنده ی ملودی های ساده یا لاین های بخش هوک است. توانایی هماهنگ کردن این روش نشانگر ریاضت ، استعداد موزیکالی و جسمانی چشمگیر، هنر و مهارت عالی بن کلاک است.

منبع DJCMAG

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *