مصاحبه اختصاصی با بهادر قرشی (BADADOR)

مصاحبه اختصاصی با بهادر قرشی (BADADOR)

در دسته بندی : معرفی هنرمندان

 

بهادر قرشی ملقب به BADADOR متولد ۱۳۶۸ در تهران است . او از کودکی در گوش دادن صداهای الکترونیکی کنجکاو بود و به واسطه‌ی برادر بزرگترش در سنین کم با سبک های مخلتف غیر متعارف تری نسبت به عوام آشنا شد.

 

 

بهادر از ۲۱ سالگی شروع به یادگیری آهنگسازی کرد. شاید از این نظر کمی غیرمتعارف به شمار بیاید، چراکه از نظرش  اکثر افراد در سنین پایین‌تر  ابتدا کار خودشان را با دی جینگ شروع می کنند، اما مسیرش از نقطه‌ی دیگری آغاز شد. در نهایت اولین ترک خود را در سال ۲۰۱۶  منتشر کرد که با استقبال خوبی از طرف مخاطبان سبک چیل‌اوت و دانتمپو روبه‌رو شد.

این یک نشانه‌ی مثبت برای ترک اول به شمار میرفت ، او  این روند را ادامه داد ، پس از آن در سال ۲۰۱۷  با انتشار ترک Armed  توانست در سایت Trackitdown جایگاه اول را در لیست Top 100 Techno Tracks کسب کند و این جریان، نشان از اقبال قابل توجه به موسیقی او بود.

 

سبک موزیک او ترکیبی از هیپناتیک و اتمسفریک و یک نوع متفاوت تر از دارک و هارد با تاثیراتی از اینداستریال است . این هنرمند چه با سینتی سایزرهای ماژولارش اجرا کند چه در حال دی جی کردن با دک‌ها باشد، برای شنوندگان فرقی نخواهد داشت ، زیرا صدایی که آنها می شنوند از یک جنس و یک ساختار مشخص  است، می توان گفت او همیشه دنبال از بین بردن مرز ها و پیدا کردن صداهای جدید در سبک‌های خاص است.

در سال ۲۰۲۰ لیبل خودش به نام صنعتی رو با هدف همکاری با آرتیست های ایرانی و خارجی راه اندازی کرد، هدفش از انجام این کار حمایت از استعدادهایی بود که بتوانند از فضای امن خود خارج شده و شروع به ماجراجویی در این مسیر کنند. وارد شدنش به دنیای ماجولار از سال ۲۰۱۸ بود که با نرم‌افزار VCV Rack آشنا شد . 

 

BADADOR سپس اجرای زنده با سینتی سایرزهای ماجولار خود را آغاز کرد و وارد دنیای دیگری از موزیک الکترونیک شد . بهادر می گوید:   تمام دیوایس‌های آنالوگ او مانند یک موجود زنده شخصیت ، جان و رفتار مخصوص خودشان را دارند و این مسئله می‌تواند در تولید صداهای خاص‌ و تصادفی بسیار‌ جذاب‌ و منحصر به فرد باشد.

لینک‌های هنرمند در شبکه‌های اجتماعی :

soundcloud

RA

Spotify

Beatport

Mixcloud

Instargam

 

منبع DJCMAG: هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *