مروری بر زندگی Amelie Lens

مروری بر زندگی Amelie Lens

در دسته بندی : معرفی هنرمندان

Amelie Lens  متولد ۳۱ می ۱۹۹۰ ، یک آهنگساز و دی جی سبک الکترونیک اهل بلژیک میباشد، که پیشتر به حرفه ی مدلینگ مشغول بود و مالک مشترک لیبل رکورد Lenske میباشد. کار او به دست رکورد لیبل Second State که متعلق به گروه Pan-Pot میباشد تایید شد و چندین تک آهنگ و EP را نیز در همان لیبل منتشر کرد.

Amelie Lens

موفق ترین اثر او تا به امروز آلبوم EP اش به نام  Contradiction بود که در سال 2017 منتشر شده است. او همچنین برای لیبل هایی مانند Drumcode  و Elevate ترک هایی را رکورد کرده است.

ست های اجرای زنده ی او به سوی بیس های سنگین و مینیمال تکنو، میکس کردن اسید کلاسیک و تریبال هاوس تاثیر گرفته با صدا های تکنو ی معاصر اروپایی گرایش دارند. آملی لنز در طول سالهای فعالیتش به صورت گسترده ای در سر تا سر اروپا و آمریکای شمالی تور گذاشته است، از جمله یک نمایش در سال ۲۰۱۷ در LaPlage de Glazart پاریس و یک نمایش در فستیوال Awakenings در سال ۲۰۱۸ که در هلند برگزار شد.

Amelie Lens

لنز در شهر Antwerp بلژیک به دنیا آمد. او از سنین کم به موسیقی های متنوعی علاقه داشت، لازم به ذکر است که    Nine Inch Nails ،Underworld ،Boys Noize ، Ellen Allien  به عنوان اولین هنرمندانی بودند که او از آنها تاثیر زیادی گرفت. او در سن ۱۶ سالگی جذب موسیقی الکترونیک شد، و در سال ۲۰۰۶ پس از شرکت در فستیوال Dour در بلژیک، تجربه ای کسب کرد که به زبان خودش به عنوان "تغییر در زندگی" شرح شد. او میگوید: " به محض بازگشت به خانه، من شروع به مطالعه ی تاریخچه ی موسیقی الکترونیک کردم و بسیاری از هنرمندان و لیبل های جدید را کشف کردم. آن مثل یک دنیای کاملا جدیدی بود که به روی من باز شده بود، من در آیتیونز لیستی درست کردم و ترک ها را با نظمی که خودم دوست داشتم در آن قرار دادم، که به نوعی مانند یک پادکست بود اما میکس نشده بودند."

Amelie Lens

لنز کار خود که مدلینگ در صنعت مد بود را در سال ۲۰۱۴ کنار گذاشت و شروع به دی جی کردن تحت نام Renee کرد، که بیشتر مینیمال تکنو و هوی بیس پلی می کرد، او با به دست آوردن مکانی برای کسب درآمد در کلاب Labyrinth در شهر Hasselt بلژیک، توانست به اندازه ی کافی برای تور گذاشتن در اروپا شهرت و معروفیت خود را به دست آورد. اخیرا ست های پر انرژی او برای تاثیرات میکس های اسید کلاسیک، تریبال هاوس و بیشتر به همراه صدا های تکنو ی اروپایی معاصر شناخته شده است.

او اغلب با استفاده از effect box های پایونیر پلی می کند، که او از آنها برای اضافه کردن لایه هایی به میکس استفاده میکند. او دارای یک سمپلر داخلی و افکت های شخصی سازی شده ای میباشد که میتواند ترکی که در حال پخش میباشد را کاملا باز سازی کند. او اکثرا از سکوئنسر نرم افزار ایبلتون لایو و Elektron Analog Four synth و سکوئنسر استفاده میکند.

آلبوم های Amelie Lens از سال ۲۰۱۶ تاکنون به ترتیب 2016: Exhale، 2016: Let it Go، 2017: Contradiction، 2017: Stay With Me، 2017: Nel، 2018: Amelie Lens & Farrago - Weight Of The Land،  2018: Regal / Amelie Lens - INVOLVE 020، 2018: Basiel، 2019: Teach Me (Amelie Lens Remixes)، 2019: Hypnotized،  2019: Look What Your Love Has Done To Me Remixed، 2019: Litte Robot،  2019: Fabric Presents Amelie Lens CD-mix compilation، 2020: Various - The Future، 2020: Higher،  2021: Amelie Lens & AIROD - Raver's Heart EP میباشند.

منبع DJCMAG

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *