0
شما محصولی در سبد خرید ندارید.
بستن

AIAIAI

AIAIAI یک کمپانی طراحی صدا است که در سال ۲۰۰۶ راه اندازی شد و ویژه ساخت و گسترش مصولات صوتی برای سازندگان موزیک میباشد.

کمپانی AIAIAI‌ دارای یک شبکه سرشناس جهانی از آهنگسازان حرفه ای، طراحان صنعتی و تکنسینهاء سدا میباشد که بخشی از فرایند گسترده سازی این کمپانی برپایهء همکاری های منحصر به فرد آنها است. کمپانی AIAIAI بر پایه یک فلسفه طراحی پایدار راه اندازی شده است و یک طراحی اسکاندیناویایی را به ارث میبرد که دارای مهندسی موشکافانه و دارای ساختاری فراتر از زیباشناسی محورگرا میباشد.

TMA-2 گسترده ترین سیستم هدفون مدولار در جهان است که در ۱۰ سال گذشته بهبود یافته تا به فرم امروزی‌اش رسیده است. مدولار بودن این هدفون توانایی به روز شدن و جابجایی قطعاتش را دارد که با فناوری پیشرفته، افزایش ماندگاری و پشتیبانی از زیستبوم کره زمین برای جلوگیری از پخش شدن پسماند و ضایعات همراه است.

جابجاییهای تند و آسان قطعات این هدفون توانایی ساخت بیش از ۱۰۰۰ پیکربندی گوناگون را به کاربرانش میدهد و به آنها این دسترسی را میدهد تا پیکربندی های گوناگون درخور کاربردهایی مانند گوش دادن روزمره به موزیک، دی جی، میکس و مستر موزیک، مانیتورینگ و ... را برای خودشان بسازند.

باور بنیادین این کمپانی این است که زندگی ساکن نیست پس بنابراین هدفون نیز باید بتواند با این دگرونی های روزمره در زندگی سازگار باشد و شنونده چه در خانه و چه در استودیو بتواند از یک هدفون ویژه آن کار بهره بگیرد. همچنین متخصصان صدا میتوانند این سیستم را درخور با هر زمینه ی موزیکی خلاقانه ای از ساخت و ویراش صدا گرفته تا دی جی کردن یا گوش دادن به موزیک در هنگام حرکت پیکربندی کنند.

دی جی سنتر نمایندگی فروش محصولات aiaiai در ایران می باشد

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس

AIAIAI TMA-2 HD هدفون استودیویی

هدفون مدل TMA-2 HD از کمپانی AIAIAI یک هدفون با کیفیت بالا و دیرکرد بسیار پایین برای فراهم کردن بهترین تجربه  شنیداری است. صدای این هدفون برابر با کیفیت CD‌ و ۲۴ بیت است و با درایورهای بیو-دیاگرام صدایی پر جزئیات را میشنوید و بالشتک های بسیار نرم Alcantara دور گوش آن راحتی بسیار خوبی را به شما میدهند و میتوانید در کاربردهای طولانی با آن بخوبی کار کنید.

18,000,000 تومان
خرید

هدفون دی جی AIAIAI TMA-2 Comfort

هدفون مانیتورینگ و دی جی مدل TMA-2 Comfort از کمپانی AIAIAI یک هدفون بسیار راحت و با عایق بالا برا کاربردهای طولانی است. درایورهای ۴۰ میلیمتری با مگنت نئودیوم و دیافراگم PET  فوق سبک  آن برای پخش چشم اندازهای گسترده و روشن هستند و دارای صدایی توانمند و پر جنب و جوش و لرزان میباشند.

14,500,000 تومان
خرید

هدفون استودیویی +AIAIAI TMA-2 Studio Wireless

هدفون پشت بسته استودیویی و بی سیم مدل +TMA-2 Studio Wireless از کمپانی AIAIAI یک هدفون حرفه ای برای موزیسین ها و طراحان و مهندسان صدا و کسانی است که میخواهند با بالاترین کیفیت ممکن به موزیک و پروژه های خود گوش بدهند و آنها را مانیتورینگ کنند.این هدفون دارای کابل جداشونده ی تلفنی ۱.۵ متری است که تا ۳.۵ متر گسترش میبابد و دارای سرجک ۳.۵ و تبدیل ۶.۳ میلیمتری است.

19,000,000 تومان
خرید

هدفون استودیویی AIAIAI TMA-2 Studio

هدفون پشت بسته استودیویی  مدل TMA-2 Studio از کمپانی AIAIAI یک هدفون حرفه ای برای موزیسین ها و طراحان و مهندسان صدا و کسانی است که میخواهند با بالاترین کیفیت ممکن به موزیک و پروژه های خود گوش بدهند و آنها را مانیتورینگ کنند.این هدفون دارای کابل جداشونده ی تلفنی ۱.۵ متری است که تا ۳.۵ متر گسترش میبابد و دارای سرجک ۳.۵ به همراه تبدیل ۶.۳ میلیمتری است.

14,500,000 تومان
خرید

هدفون استودیویی داخل گوش AIAIAI- Pipe

هدفون تو گوشی مدل Pipe از کمئانی AIAIAI یک هدفون پشت بسته با ویفیت صدای چشمگیر و نیرومند است که توانش را در یک نمای ارگانیک و ارگونومیک ارائه میدهد. متریال به کار رفته ی بسیار سبک و انعطاف پذیر یکی از ویژگی های دیگر این هدفون است و همچنین آن دارای یک کابل با میکروفون همه جهته و کلید برای تماس میباشد.

3,500,000 تومان
خرید

کابل هدفون AIAIAI C18

کابل هدفون تلفنی زرد ۱.۵ متری مدل C18 از کمپانی AIAIAI یک کابل از جنس ترمو پلاستیک به سطحی نرم است کهتا ۳.۲ متر کاهش میابد. این یک کابل ایده آل برای دی جی کردن میباشد و دارای سرجک ۳.۵ میلیمتری به همراه تبدیل ۶.۳ میلیمتری میباشد.

2,200,000 تومان
خرید

کابل هدفون AIAIAI C02

کابل هدفون تلفنی مشکی ۱.۵ متری مدل C18 از کمپانی AIAIAI یک کابل از جنس ترمو پلاستیک به سطحی نرم است کهتا ۳.۲ متر کاهش میابد. این یک کابل ایده آل برای دی جی کردن میباشد و دارای سرجک ۳.۵ میلیمتری به همراه تبدیل ۶.۳ میلیمتری میباشد.

2,200,000 تومان
خرید

AIAIAI TMA-2 Move Wireessهدفون دی جی

هدفون مدل TMA-2 Move از کمپانی AIAIAI یک هدفون پشت بسته دی جی بی سیم است که برا شنیدن بدون سیم موزیک در هنگام حرکت یا در خانه بسیار خوب است و سبک ترین هدفون برای گوش دادن بی سیم میباشد. آن دارای درایورهای 40 میلیمتری است که رساننده ی یک صدای تراز میباشند و برا همین ایده آل بیشتر سبک ها است. 

13,100,000 تومان
خرید

AIAIAI TMA-2 DJ هدفون دی جی

هدفون مدل TMA-2 DJ از کمپانی AIAIAI همانطور که از نامش پیداست یک هدفون پشت بسته دی جی با درایورهای ۴۰ میلیمتری  روکش-تیتانیوم S02 میباشد که صدایی پرتوان و بلند را برای دی جی فراهم میکنند. آن دارای یک هدبند سر سخت و ساختار روگوشی با روکش چرم PU است و همچنین برای موزیک های الکترونیک و بیسگرا ایده آل است.

11,660,000 تومان
خرید

AIAIAI Comfort Wireless هدفون استودیویی

هدفون مانیتورینگ مدل Comfort Wireless از کمپانی AIAIAI یک هدفون بیسیم و بسیار راحت و با عایق بالا برا کاربردهای طولانی است. درایورهای ۴۰ میلیمتری با مگنت نئودیوم و دیافراگم PET  فوق سبک  آن برای پخش چشم اندازهای گسترده و روشن هستند و دارای صدایی توانمند و پر جنب و جوش و لرزان میباشند.

15,800,000 تومان
خرید

AIAIAI TMA-2 HD Wireless هدفون استودیویی

هدفون مدل TMA-2 HD Wireless از کمپانی AIAIAI یک هدفون بیسیم با کیفیت بالا و دیرکرد بسیار پایین برای فراهم کردن بهترین تجربه  شنیداری است. صدای بیسیم این هدفون برابر با کیفیت CD‌ و ۲۴ بیت است و با درایورهای بیو-دیاگرام صدایی پر جزئیات را میشنوید و بالشتک های بسیار نرم Alcantara دور گوش آن راحتی بسیار خوبی را به شما میدهند و میتوانید در کاربردهای طولانی با آن بخوبی کار کنید.

برای قیمت تماس بگیرید - 02166754998
خرید