۷ پلاگین مستر رایگان با ارزش برای آهنگسازان

۷ پلاگین مستر رایگان با ارزش برای آهنگسازان

در دسته بندی : آهنگسازی , نرم افزار

ما قصد داریم تا در این نوشته ۷ پلاگین رایگان خوب برای مستر کردن را به شما  معرفی کنیم تا شاید در آینده یا هم اکنون به کار شما بیاید.

ClipShifter

ClipShifter

ClipShifter یک پلاگین فرمدهی به شکل موج صدا است که مانند یک لیمیتر سبک-کلیپینگ کار میکند و میتواند در همه مراحل میکس و مستر از بیس ها و درام های دیستورت گرفته تا باس های میکس بزرگ و گرم کردن سراسری میکس به کار گرفته شود. شخصیت های صوتی Distortion کلیپینگ این پلاگین میتواند از سبک کلیپینگ سخت تا ستوریشن نرم تر به همراه Compression به کار گرفته شود. همچنین میتوانید آن را در حالت های استاتیک و داینامیک به کار گرفت و همچنین یک کنترل ترشولد چپ / راست یا Mid / Side نیز در اختیار دارید.

لینک دانلود برای مک و ویندوز

Baxter EQ

Baxter EQ

پلاگین Baxter EQ برای زنجیره مسترینگ طراحی شده است و دارای کنترل های پله ای برای مچ کردن آسان پارامترها میباشد. آن دارای یک طرح دو کانال کامل با پشتیبانی از رمزگذاری Mid / Side است و بر روی هر لول کانال برای سنجش و تطبیق A/B آسان کارگذاشته شده است. این پلاگین همچنین از پردازش درونی ۶۴ بیت بهره مند است که دارای سمپلگیری بیش از اندازه، فیلترهای شلوینگ Baxandall، فیلترهای Butterworth دو قطبی و عملکرد شلوینگ نرم میباشد. با افزودن این پلاگین به ابزارهای مستر میتواند شکل EQ‌های مطلوبی را بدست آورید.

لینک دانلود برای ویندوز

A1StereoCo

A1StereoControl

پلاگین A1StereoControl میتواند به شما کمک کند تا با مشکل ناراحت کننده ی گسترش استریو مقابله کند و با الگوریتم Safe Bass بیس های سنگین را جبران و همه سیگنال های بیس را  در مرکز و زیر ترشولد تنظیم شده ی کاربری متمرکز کند تا بیس و درام شما به صورت سفارشی  درآمده و صدای بیس را کیپ و محکم کند. دستور کار و منحنی های پشتیبانی شده توسط مود بالانس کلاسیک و پن دوگانه آن نیز از دیگر ویژگی های آن است و توانایی های میکس و مستر شما را گسترش میبخشد.

لینک دانلود برای مک و ویندوز

FerricT

FerricTDS

پلاگین FerricTDS یک ماژول ساده است که از شخصیت های شکل دهنده ی داینامیک نرم برخی از ماشین های نوار ریل تو ریل الهام گرفته است. ساده سازی رفتار این ماشینها تا سه ویژگی اصلی، داینامیک را برای شکل دادن به پاسخ دینامیکی کلی، ستوریشن برای افزودن هارمونیک های اضافی و لیمیتینگ را برای کنترل کارکرد پیک شبیه سازی میکند. با استفاده از الگوریتم های هسته اورسمپل 4x آن میتواند صدایی کلاسیک و نرم را برای هرآنچه که از طریق آن اجرا میکنید به ارمغان بیاورد.

لینک دانلود برای ویندوز

Vladg Sound Limiter no.6

Vladg Sound Limiter no.6

این پلاگین رایگان لیمیتینگ دارای ۵ ماژول است: یک کمپرسور RMS، لیمیتر پیک، لیمیتر فرکانس بالا، کلیپر و یک لیمیتر پیک درست. برکوال و لیمیتینگ نرم هردو پشتیبانی میشوند و از پیکربندی های زمان بندی مختلفی نیز استفاده میکنند واین ها بسته به افکتی دارد که به دنبالش هستید. Mid / Side پشتیبانی میشود و یک حالت چندگانه نیز وجود دارد که برای بدست آوردن کنترل دقیق تر روی لیمیتینگ در باندهای فرکانسی های گوناگون در یک ترک میباشد.

لینک دانلود برای مک و ویندوز

MQ

MQ57

پلاگین MQ57 یک اکولایزر پارامتریک و ابزاری برای مستر کردن است که دارای ۷ ویژگی میباشد که دربرگیرنده ی فیلترها بر روی هر کانال: ۵ پیک و ۲ شلو است .دو حالت پردازش مونو دوگانه و استریو، پشتیبانی Mid / Side، فیلترهای بالا و پایین گذر و کنترل های بالانس و شیب پردازش وجود دارد. فاکتورهای  واید نسبی برای ساخت تغییرات گسترده در مستر به جای برخی از اکولایزرهای موشکافانه تر که برای میکس خوب هستند خیلی بهتر عمل میکند.

لینک دانلود برای ویندوز

X10 Multiband Compressor

X10 Multiband Compressor

این کمپانی توسعه دهنده نیز ابزار خودش را رایگان در دسترس همگان گذاشته است تا همه از آن بهره مند شوند و توانایی هایی بیش از انتظار شما را در اختیارتان قرار دهد. X10 کمپرسور چندباند است که دارای ۱۰ باند قابل تنظیم Compression است که شما میتوانید آن را برای مهار ریزبینانه  یا بوست کردن چندین نقطه فرکانسی در میان یک میکس یا یک مستر به کار ببرید. گرچه Compression چندباند را باید به درستی به کار ببرید، زیرا آن میتواند هنگامی که با یک مستر فنی و منحصر به فرد دست و پنجه نرم میکنید به شما کمک کند.

لینک دانلود برای ویندوز

منبع DJCMAG: هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *