۵ روش زیرکانه برای پر کردن سالن رقص عروسی

۵ روش زیرکانه برای پر کردن سالن رقص عروسی

در دسته بندی : دی‌جی , روانشناسی دی‌جی

توجه :‌ این مقاله مخصوص دی جی های عروسی می باشد.

فرقی نمی کند که شما در یک کلاب، عروسی یا یک ایونت پلی کنید، پر کردن سالن رقص یکی از وظایف مهمی است که به عنوان دی جی از شما انتظار می رود . در این مقاله ما برخی از روش های آزمایش شده برای پر کردن سالن رقص را با شما به اشتراک می گذاریم که بیشتر در مراسم های عروسی بازخورد مناسبی دارد .

زیاد کردن نور و صدا برای آهنگ های اولیه

زیاد کردن نور و صدا برای آهنگ های اولیه

نور ها و صدا دارای تاثیر روانی بر سالن رقص می باشند. برای مثال: وقتی چراغ های اصلی را روشن کنید و صدا را قطع کنید مردم فکر می کنند که جشن تمام شده است. اما به غیر از موسیقی که پخش می کنید، کنترل چراغ های دی جی و ولوم در طول ست شما می تواند در فروکش کردن و جریان دادن به حال و انرژی مردم تاثیر گذار باشد. اضافه کردن نور های تصادفی در طول برنامه می تواند جذاب باشد و یا بالا بردن ولوم و استفاده از نور های فریب دهنده در ابتدای ست شما می تواند برای مهمانان به عنوان یک خوشآمدگویی باشد و مردم را تشویق به آمدن در سالن رقص کند.

چند لحظه میز دی جی را رها کنید و کمی با مهمانان صحبت کنید

در طول تمام برنامه پشت دک ها نایستید، یکی از بهترین روش ها برای نرم کردن اتمسفر و ایجاد یک موج خوش آمد گونه این است که به اطراف سالن بروید و با مردم گفت و گو کنید. این کار باعث می شود تا همه در یک سمت قرار بگیرند. نیازی نیست که مکالمه های خیلی عمیق درباره ی "معنی زندگی کردن" داشته باشید، بنابراین فقط در مورد چیزهای سطحی و سبک صحبت کنید و بیشتر از 5 دقیقه برای یک دسته از افراد وقت نگذارید  و سعی کنید با اکثر افراد از راه دور یک خوش و بش صمیمانه انجام دهید،  فقط خودتان را معرفی کنید و به آنها توضیح دهید که برای شب چه برنامه ای برای آنها دارید تا مهمانان پیش خود بگویند "پس یک شب به یاد ماندنی خواهم داشت"  و همین باعث به وجود آمدن انرژی بیشتر در آنها و تمایل بیشتر برای آمدن به سالن رقص می باشد.

آهنگ های درخواستی مردم را جویا شوید و موارد مناسب را پلی کنید

یکی از روش ها برای شروع دی جی کردن برای افرادی که در مورد سلیقه ی موسیقیایی آنها مطمئن نیستید این است که یک چارت پراکنده را برای خود انتخاب کنید. اینجاست که شما باید چند مورد از ترک های زودهنگام خود را پلی کنید تا بتوانید بازخورد ها را مشاهده کنید و ببینید چه کسانی با آنها خو می گیرند. همچنین شما می توانید قبل از شروع ست آهنگ های درخواستی مردم را بپرسید. این کار باعث می شود تا مردم بدانند که شما برای آنها اهمیت قائل می شوید و حس بهتری نسبت به شما داشته باشند و همچنین به افرادی که درخواست آهنگ داشتند، جهت ادامه رقصیدن انرژی بدهید.

گرم گرفتن با برخی از اکیپ ها

در اکثر مواقع در اوایل ست خانم ها از آقایان بیشتر در سالن رقص دیده می شوند، اما فرقی نمی کند وظیفه‌ی شما آوردن افراد به سالن رقص می باشد و شما می توانید با برخی از اکیپ های کوچک گرم بگیرید و آنها را برای رقصیدن تشویق کنید، اما در مراسم عروسی این کار پیشنهاد نمی شود چون عروس و داماد معمولا از این کار استقبال نمی کنند. جدا از این کار ، شما می توانید آهنگ هایی را نیز اجرا کنید که برای مخاطب زن طنین انداز باشد، اما این کاملا به ایونت، عملکرد و همچنین مکانی که هستید بستگی دارد.

با عکاس در گرفتن یک عکس دسته جمعی در سالن رقص همکاری کنید

در اینجا یک ترفند حیرت انگیز به شما پیشنهاد شده است که اصلا به دی جی و لیست پخش شما ربطی ندارد ولی می تواند تاثیر فوق العاده ای در مراسم های عروسی داشته باشد. از عکاس بخواهید تا یک عکس دسته جمعی از شما و مهمانان در سالن رقص بگیرد و از مهمانان خود بخواهید تا برای یک عکس گروهی به کنار شما در سالن رقص بیایند، و بلافاصله بعد از عکس گرفتن چند مورد از بهترین و کوبنده ترین ترک های خود را پلی کنید. این کار تقریبا تضمین شده می‌باشد و بازخوردی عالی از آن دریافت می کنید و می توانید آنها را در سالن رقص غافلگیر کنید و با جو به وجود آمده آنها را وادار به رقصیدن با هیجان بیشتر کنید.

منبع دی جی سنتر هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *