فروش دستگاه دی جی دست دوم

فروش دستگاه دی جی دست دوم

در دسته بندی : راهنمای خرید

برنده شدن در یک قرعه کشی میلیونی و استفاده از بودجه برای خرید تجهیزات جدید دی جی فوق العاده خواهد بود. با این حال، احتمال وقوع چنین رویدادی در آینده نزدیک بسیار کم است. البته افرادی را می توان یافت که تجهیزات DJ خود را ارتقا داده اند و علاقه مند به فروش دستگاه دی جی دست دوم هستند. هرچند خرید تجهیزات DJ کارکرده می تواند دردسرساز باشد، می توان با در نظر گرفتن چند فاکتور مهم، سرمایه گذاری خود را آسان تر کرد. با پیروی از این توصیه های ارزشمند، امنیت مالی خود را تضمین کنید.

نکات مهم در هنگام خرید دستگاه دی جی دست دوم

فروش دستگاه دی جی دست دوم

با افزایش تعداد واحد های CDJ استفاده شده که در پلتفرم هایی مانند eBay و Craigslist فروخته می شوند، مهم است توجه داشته باشید که همه لیست ها یکسان ایجاد نمی شوند. برخی از تبلیغات نشانه های ارزشمندی درمورد وضعیت چرخ دنده ارائه می دهند. در اینجا چند نکته هست که باید به آن ها توجه کرد:

  1. عکس‌ های معتبر

اگر فهرست فقط شامل تصاویر جعبه یا عکس ‌های عمومی پایونیر برای CDJ استفاده‌ شده است، احتیاط کنید. هرچند ممکن است اگر یک خرده ‌فروش مجاز آن را بفروشد قابل قبول باشد، فروشندگان خصوصی باید عکس ‌هایی واقعی را از تجهیزات خود برای فروش دستگاه دی جی دست دوم ارائه دهند.

  1. عملکرد

فروشندگان بی تجربه ممکن است به سادگی از CDJ عکس بگیرند بدون اینکه آن را روشن کنند. اگر اینطور باشد، ممکن است از عملکرد آن بی اطلاع باشند. تماس با فروشنده و درخواست ویدیویی از CDJ در حال استفاده را در نظر بگیرید تا از سالم بودن آن اطمینان حاصل کنید.

  1. ظاهر

آیا فروشنده آشکارا هر گونه خط و خش یا ایراد را در توضیحات خود ذکر می کند؟ یا با وجود شواهد خلاف آن در عکس ها ادعا می کند درست مانند مدل جدید آن است؟ حتما این سوال ها را از خود بپرسید و سعی کنید به آن ها پاسخ دهید. سپس به خرید دستگاه دی جی دست دوم اقدام کنید.

ظاهر
  1. موارد و دستورالعمل ها

ارزیابی تاریخچه دستگاه می تواند چالش برانگیز باشد؛ بنابراین به دنبال شواهد اضافی باشید. آیا مواردی در لیست موجود است یا در عکس ها قابل مشاهده است؟ این نشان می دهد که فروشنده حفاظت از CDJ را در اولویت قرار داده است. علاوه بر این، اگر فروشنده دفترچه راهنما و جعبه اصلی را داشته باشد، نشان می دهد که آن ها دقیق هستند و احتمالا از وسایل DJ خود به خوبی مراقبت کرده است.

  1. فرسودگی فیزیکی

هنگام خرید تجهیزات DJ استفاده شده، بررسی کامل وضعیت فیزیکی تجهیزات بسیار مهم است. دی‌ جی ‌هایی که اغلب سفر می‌کنند باید سرمایه‌گذاری روی کیف ‌ها و کیف ‌های محافظ را برای محافظت از ماشین ‌آلات موسیقی ارزشمند خود در اولویت قرار دهند. خراش یا فرورفتگی روی تجهیزات باید به دقت بررسی شود تا از کیفیت کلی آن اطمینان حاصل شود.

سایش و پارگی فیزیکی معانی مختلفی را منتقل می کند. اگر بخواهیم مثبت باشیم، ممکن است نشان دهد که تجهیزات بادوام هستند و در برابر آزمون زمان مقاومت می کنند. این انعطاف پذیری به ویژه برای دی جی هایی که اغلب با شرایط چالش برانگیز مواجه می شوند مفید است. با این حال، در نظر گرفتن این نکته ضروری است که تجهیزات فرسوده نیز ممکن است نشان دهنده مراقبت نامناسب باشد. علاوه بر این، می تواند به این معنا باشد که دستگاهی که قصد خرید آن را دارید به پایان سال های عملکرد بهینه خود نزدیک می شود.

برای رفع هر گونه ابهام یا نگرانی، بهتر است با فروشنده در ارتباط باشید. درمورد ظاهر و شرایط نگهداری تجهیزات پرس و جو کنید. با انجام این کار، می توانید قبل از نهایی کردن خرید خود، بینش ارزشمندی درمورد هر گونه مشکل یا اختلاف احتمالی به دست آورید.

  1. شل بودن سیم و دستگیره ها

لطفا علاوه بر وضعیت فیزیکی، نسبت به شل بودن سیم‌ ها، ضامن ‌ها یا دستگیره ‌های تجهیزات مستعملی که قصد خرید آن را دارید، دقیق باشید. اگر هر بخش به آسانی و بدون مقاومت حرکت داده می شود، توصیه می کنیم در مورد آن پرس و جو کنید. شایان ذکر است که میکسر فیدر ها از این قاعده مستثنی هستنند. فیدر ها را می توان برای تطبیق با تکنیک های خاص خراش یا برش تنظیم کرد، بنابراین سهولت حرکت آن ها ممکن است متفاوت باشد. با این حال فیدر های شل می تواند نشان دهنده ساییدگی و پارگی قابل توجه باشد.

اگر درمورد نحوه عملکرد کنترل‌ های روی تجهیزات مطمئن نیستید، ممکن است مراجعه به یک فروشگاه لوازم الکترونیکی محلی و بررسی نسخه نو دستگاه دی جی ای که قصد خرید آن را دارید، مفید باشد. علاوه بر این انجام تحقیقات آنلاین به شدت توصیه می شود. یوتوب، به ویژه، بررسی های متعددی را ارائه می دهد که می تواند به شما در تصمیم گیری آگاهانه درمورد سرمایه گذاری خود کمک کند.

سیم و دستگیره
  1. اتصال ثابت یا بازخورد

مهم است که در هنگام خرید از کسی که قصد فروش دستگاه دی جی دست دوم را دارد، به چیزی بیش از ظاهر خارجی توجه داشته باشید. هرچند ممکن است دستگاه استفاده شده در ظاهر در شرایط عادی خوب به نظر برسد، ممکن است از داخل فرسوده شده باشد. بنابراین مهم است که شانس اتصال کابل های مورد نظر خود را به تجهیزاتی که قصد خرید دارید داشته باشید. اگر پس از اتصال کابل ها هر گونه استاتیک، زمزمه، وزوز یا بازخوردی را تشخیص دادید، توصیه می شود درمورد پس زمینه تجهیزات پرس و جو کنید.

جمع بندی

خرید تجهیزات دی جی از پیش به ناچار سطحی از عدم قطعیت را شامل می شود. با این حال دی جی های متعددی با کشف افرادی که مایل به فروش دستگاه دی جی دست دوم هستند، مزایای قابل توجهی را تجربه کرده اند. احتیاط کنید و با بررسی کامل خرید احتمالی خود، چه در داخل و چه در خارج، از منافع خود محافظت کنید. بدون شک از احتیاط در انجام این کار پشیمان نخواهید شد.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *