دی جی اسکین ، کاهش دهنده هزینه های شما در دراز مدت

دی جی اسکین ، کاهش دهنده هزینه های شما در دراز مدت

در دسته بندی : دی‌جی

قطعا برای اینکه به یک دی جی کارکشته و مشهور تبدیل شوید، به دنبال بهترین تجهیزات و وسایل دی جی هستید و حاضرید تا بیشترین هزینه ممکن را برای بهترین تجهیزات، کنار بگذارید. شاید از بودجه بسیاری از مسائل زندگی شخصی تان بکاهید تا بتوانید بهترین برند های تجهیزات دی جی را بخرید. دغدغه، علاقه و البته هزینه ای که می کنید قطعا به مراقبت زیادی نیاز دارد. دی جی اسکین محصولی است که می تواند خیال شما را از بابت سلامت دستگاه های دی جی تان راحت کند. به کمک دی جی اسکین از تجهیزات گران بهای دی جی خود محافظت کنید، اطمینان حاصل کنید که ارزش آن ها حفظ می شود و در عین حال طراحی مناسب خود را داشته باشید! برای آشنایی بیشتر با ویژگی های این محصول در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

تاریخچه تولید دی جی اسکین

دی جی اسکین

در طول تاریخ موسیقی، داستان های زیادی از هنرمندانی که بر ناملایمات مختلف غلبه کرده اند گفته شده است. بیست سال نهایی زندگی دنیل مارتا، پر از داستان های لذت، پیشرفت، انحطاط و از دست دادن ها و به دست آوردن هاست. دنیل که سال ها با هنر گرافیتی زندگی کرده بود از سیاه و سفیدی و تکراری بودن ظاهر کیت ها خسته شده بود و به دنبال به کار بستن هنر خود در حوزه کاری دی جی ها بود. او در سال 2004 اولین نمونه سفارشی شده خود به کمک هنر گرافیتی را ساخت. به این ترتیب djs-face متولد شد و دنیل برای همه میکسر ها، میز های گردان، کنترلر  ها و پخش کننده های محبوب طراحی هایی انجام داد.

او در حدود سال 2007 از هنر خود برای ایجاد اولین طیف رنگی از فیدر ها و دستگیره ها استفاده کرد. آنچه djs-face در طول سال های ابتدایی به وجود آورد بسیار انحصاری بود. اما آنچه بعد ها دی جی ها می خواستند این بود که با روش آسانی وسایل خود را سفارشی کنند. به این ترتیب، پوسته ها (اسکین هایی) به وجود آمدند که نه تنها سلامت دستگاه را به خطر نمی انداختند، بلکه سبب حفظ سلامت آن نیز می شدند. بعد ها تلاش ها برای ساخت اسکین ها ادامه پیدا کرد تا اینکه پس از انجام یک تحقیق و همکاری 250 دی جی در آن، محصولی به وجود آمد که همان دی جی اسکین امروزی است. می توانید برچسب‌ هایی را که روی وسایل خود می ‌زنید، تا زمانی که کاملا در جای خود قرار گیرند، (قبل از اینکه آن ها را به سمت پایین فشار دهید) جا به جا کنید تا در نهایت بدون حباب هوا، خطوط بد و چین و چروک بر دستگاه شما قرار بگیرند. هر زمان بخواهید برچسب را برای سرویس دهی یا فروش مجدد دستگاه بردارید، هیچ باقیمانده ای بر جای نخواهد ماند.

دنیل درباره ناملایمات زندگی خود می گوید:«من همه چیز را از دست داده بودم؛ بنابراین چیزی برای از دست دادن نداشتم. من این شانس شگفت ‌انگیز را داشتم تا یک بار دیگر، آرام ‌تر، با چشم‌ انداز روشن‌ تر و اعتماد به نفس بیشتر شروع کنم.»

به این ترتیب بود که رونق دی جی اسکین فزونی گرفت و همکاری آن با بسیاری از برند های مطرح که در ادامه این مطلب نام برده می شوند، آغاز شد. دنیل متواضع از شانس خود استفاده کرد و کمی استراتژیک تر و حرفه ای تر به تجارت نزدیک شد. او دیگر از میز های VIP در کلوپ‌ ها به عنوان دفتر کار خود استفاده نمی‌ کرد و سرمایه ‌گذاری خود را به گونه ای گسترش داد که نتیجه بسیار خوبی گرفت.

خانه دنیل در سال 2017 هنگامی که او در خواب بود، آتش گرفت و آتش سوزی انقدر سنگین بود که اگر کمی بیشتر در خانه می ماند، در اثر استنشاق گاز های سمی فوت کرده بود. نجات یافتن او هر چند که خبری خوش بود اما به دلیل بیمه نبودن، او را چند سال از زندگی عقب انداخت و در نهایت با خسارات وارده مجبور شد که مجدد از صفر شروع کند.

دنیل یک سال بعد، در سال 2018، مجدد کار برند خود را از یک دفتر کار کوچک آغاز کرد.

چرا از دی جی اسکین استفاده کنیم؟

شما به عنوان یک دی جی پول زیادی برای خرید میکسر، کنترلر و... خود خرج می کنید و از همان لحظه خروج محصول از جعبه، مواظب هستید که کوچک ترین خراشی بر روی تجهیزاتتان نیفتد؛ اما این تمام چیزی نیست که از طریق دی جی اسکین به دست خواهید آورد. احتمالا دوست دارید که مثل استایل و لباس هایتان که نشان دهنده شخص شما هستند، وسایل و تجهیزاتتان هم یادآور هنر خاص شما باشند. دی جی اسکین ها با طراحی و رنگ آمیزی گوناگون می توانند ظاهری مختص به خودتان را به دستگاه هایتان ببخشند. به این ترتیب می توانید برند خودتان باشید تا در هر مراسمی که پلی می کنید نگاه افراد، مجذوب دستگاه و تجهیزاتتان شود. بنا بر تمام مطالب گفته شده، مزایای استفاده از دی جی اسکین را می توانیم در موارد زیر خلاصه کنیم.

 • پس از خرید دی جی اسکین شما از تجهیزات خود در برابر خط و خش و گرد و غبار محافظت خواهید کرد. در عین حال می توانید تجهیزات خود را آن طور که می خواهید طراحی کنید و حتی تبلیغ برند خودتان باشید!
 • دستگاه شما برای همیشه کاملا جدید به نظر می رسد و زدگی و عیوب آن برطرف می شود. به این ترتیب می توانید ارزش آن را حفظ کنید!

بهتر است همین الان دی جی اسکین خود را سفارش دهید؛ زیرا هر چه بیشتر صبر کنید، عیوب دستگاه شما بیشتر می شود. قیمت آن برای فروش کاهش می یابد و در نتیجه فروش هم سخت تر می شود. در بدترین حالت حتی ممکن است که شما هرگز موفق به فروختن دستگاه خود نشوید. چرا باید شاهد استهلاک دستگاه خود باشید، وقتی که می توانید به راحتی از آسیب دیدن آن جلوگیری کنید؟

در خصوص دی جی اسکین ها خوب است نکات زیر را بدانید تا انتخاب و خرید بهتر و آسان تری داشته باشید.

 • دی جی اسکین های مات برای محافظت از دستگاه و تجهیزات شما در برابر خراش و اشعه ماوراء بنفش گزینه ایده آلی هستند. این دسته از محافظ ها سخت‌ تر هستند و ماندگاری بیشتری نسبت به نوع براق دارند. همچنین تصویر آن ها بر روی دستگاه منعکس نمی ‌شود.
 • نوع جوهر به کار رفته در چاپ دی جی اسکین ها بسیار مهم است. با خرید دی جی اسکینی با جوهر باکیفیت، رنگ های فوق العاده و باکیفیتی را نیز خواهید دید.
 • مقاومت، کیفیت و انعطاف پذیری سه رکن اساسی در انتخاب دی جی اسکین است. ما در خصوص اسکین های موجود در مجموعه خودمان، این تضمین را به شما می دهیم که هر سه ویژگی را با هم خواهند داشت.
 • ساختار Easy Apply تاثیر زیادی در انتخاب شما خواهد داشت! هدف شما از خرید دی جی اسکین، قطعا محافظت و زیبایی بیشتر است؛ اما تا زمانی که اسکین مورد نظرتان را به خوبی بر روی دستگاه اعمال نکنید، به این دو هدف نخواهید رسید. ساختار Easy Apply تضمین کننده آسانی اعمال دی جی اسکین بر روی دستگاه شماست. ساختاری که اجازه می دهد هوا از سطح پوشش خارج شود و تضمین می کند که زیر اسکین دستگاه حبابی باقی نماند. اگر حبابی هم بین سطح دستگاه و اسکین باقی بماند باید به راحتی و با اندکی فشار بترکد تا یک دستی سطح حفظ شود. بسیاری از این حباب های هوا پس از گذشت 24 ساعت جذب می شوند.
 • نکته بسیار مهمی دگیری که ما تضمین می کنیم این است که اگر زمانی تصمیم به تعویض دی جی اسکین خود داشته باشید، هیچ اثری از اسکین قبلی بر روی دستگاه شما باقی نخواهد ماند.
 • دقت و ظرافت بالا در ساخت دی جی اسکین بسیار اهمیت دارد. ما به عنوان نماینده رسمی دی جی اسکینن در ایران به شما کمک خواهیم کرد تا اسکینی بخرید که با دقت 0.1 میلی متر با دستگاه و تجهیزات سازگار شده باشد. نازکی، ظرافت و سازگاری زیاد زیبایی و جلوه دستگاه شما را صد برابر خواهد کرد.
 • با خرید دی جی اسکین های مطرح، شما از تجربه سازندگان این محصول در سفارشی سازی تجهیزات دی جی از سال 2004 بهره خواهید برد.
 • دی جی اسکین به کمک 250 دی جی در سرتاسر جهان توسعه داده شده است. تولید محصولات باکیفیت در سال های اخیر سبب شده است تا دی جی اسکین به عنوان شریک رسمی RELOOP، VESTAX، AKAI، ALLEN & HEATH، DENON DJ و... شناخته شود.
 • حضور دی جی اسکین در جشنواره TOMORROWLAND بلژیک و برزیل، TOMORROWWORLD آنتالیا و PAROOKAVILLE کلن نشان از اهمیت و کیفیت آن دارد.

موفقیت دی جی اسکین فقط به دلیل اعتماد جشنواره های بزرگ و مشهور نیست؛ بلکه بزرگ ترین دی جی های جهان هم تجهیزات خود را به کمک اسکین ها زیبا تر می کنند.

اکنون شما هم می توانید نه تنها یک لایه شیک و زیبا بلکه لایه ای تخریب ناپذیر و محافظ با اتصال آسان داشته باشید.

به طور خلاصه ویژگی های دی جی اسکین عبارتند از:

 • محفاظت عالی و بهینه
 • ضمانت
 • آسان برای اعمال بدون حباب
 • حذف بدون باقی ماندن هیچ گونه اثر
 • روکش مات و زیبا
 • درجه یک با کیفیت بالا
 • مواد بسیار نازک و انعطاف پذیر
 • با دقت 0.1 میلی متر
 • ساخت آلمان

دی جی اسکین از سال 2016 تا کنون تنها تولید کننده اسکین تجهیزات دی جی در سراسر جهان است. تنها برندی که تایید بسیاری از دی جی های فعال و مطرح را هم دارد.

7 مرحله آسان برای اعمال دی جی اسکین

 • دستگاه خود را خاموش کنید.
دی جی اسکین

دستگاه باید خاموش باشد تا خنک شود. هرچه اسکین و دستگاه شما سرد تر باشد، چسبندگی کمتری خواهد داشت و هر چه گرم تر باشد، قدرت چسبندگی آن بیشتر خواهد شد؛ بنابراین از خنک شدن دستگاه پس از خاموش شدن مطمئن شوید. این کار نصب را برای شما آسان تر می کند و هنگام نصب دائما اسکین در جای نامناسب دستگاه نمی چسبد.

 • دستگاه خود را کامل و دقیق تمیز کنید.
دی جی اسکین

قبل از اعمال اسکین بر روی دستگاه، توصیه می کنیم دستگاه خود را با یک پارچه تمیز کنید.

 • فیدر ها (Faders) و دستگیره ها را جدا کنید.
دی جی اسکین

جدا کردن فیدر ها و دستگیره ها گاهی کار سختی است و برای آن باید از ابزار هایی استفاده کنید. جدا کردن دستگیره ها و اجزای مختلف، تمیز کردن دستگاه و اتصال دی جی اسکین را آسان تر می کند.

 • دی جی اسکین را از حامل آن جدا کنید.
اعمال دی جی اسکین

برای جدا کردن اسکین از حامل آن (تکه کاغذ چسبیده به آن) دقت و وقت زیادی به خرج دهید تا آسیبی به آن وارد نشود. برای جدا کردن قسمت های کوچک، باریک و ظریف، دقت چندین برابری نیاز خواهید داشت.

 • دی جی اسکین را بر روی دستگاه خود بچسبانید.
اعمال دی جی اسکین6

محل دکمه و برش ها در هنگام نصب اهمیت زیادی دارد و به عنوان راهنما برای نصب آسان و دقیق کمک کننده است. شما تا زمانی که دی جی اسکین را فشار نداده اید، می توانید محل آن را تغییر دهید. پس نگران نباشید.

 • دی جی اسکین را بر روی دستگاه فیکس کنید.
دی جی اسکین7

هنگامی که از محل قرار گرفتن اسکین مطمئن شدید، اسکین را بر روی پوست با حرکات ضربه ای فشار دهید تا فیکس شود. سپس انگشت خود را از سمت داخل به بیرون بکشید تا سطح اسکین یک دست شود.

 • فیدر ها و دستگیره ها را مجدد نصب کنید.
دی جی اسکین

بعد از اینکه تمام اسکین را کامل اعمال کردید، می توانید فیدر ها و دستگیره ها را دوباره به دستگاه وصل کنید.

جمع بندی

دی جی ها پس از سال ها تلاش و هزینه های مختلف به جایگاهی می رسند که درآمد خوبی داشته باشند. اگر شما هم یکی از این دی جی ها هستید، قطعا تلاش و هزینه بسیار زیادی را برای جایگاه فعلی تان به خرج داده اید؛ پس حتما نگهداری از وسایل و تجهیزاتتان هم برایتان اهمیت دارد. همچنین احتمالا پس از سال ها تلاش، ترجیح می دهید که همه شما را با دستگاه ها و تجهیزات مختص به خودتان بشناسند. دی جی اسکین ها راهی برای این شخصی سازی پیش پای شما قرار می دهند. امیدواریم با خواندن این مطلب اطلاعات مفیدی به دست آورده باشید.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *