به فروشگاه دی جی سنتر خوش آمدید!

درباره ما درباره ما

درباره ما

در طی سال های گوناگون، حوزه شغلی دی جی ها دستخوش تغییرات زیادی شده است. تولید دستگاه ها و تجهیزات مختلف امروزی رنگ و بوی تازه ای به این شغل بخشیده. از همین روی، پیش رفتن با به روز ترین امکانات و تجهیزات، مسئله ای است که موفقیت دی جی ها را به ارمغان می آورد و کیفیت کار آن ها را افزایش می دهد. ما از زمانی که در این حوزه قدم گذاشته ایم تا به امروز در تلاش بوده ایم تا سطح این شغل را در کشور خودمان، ایران، ارتقا دهیم. برای آشنایی بیشتر با مجموعه ما، دی جی سنتر، در ادامه این مطلب همراهمان باشید.

فعالیت ما از آغاز تا به امروز

ما در سال 1392 فعالیت خود را با مدیریت آقای امید ابراهیمی آغاز کردیم. موسسی که در سن 24 سالگی و از همان روز های آغازین کار، در سه حوزه همزمان فروش دستگاه دی جی، موزیک دی جی و آموزش دی جی به عرضه محصول و خدمات می پرداخت. در روز های شروع فعالیت ما تنها تبلیغات مجموعه، اسم دی جی سنتر روی سی ‌دی ‌های موزیکی بود که می فروختیم. اما عطش پیشرفت و اهداف بزرگ، تلاش مضاعفی را می طلبید که در نهایت به روز های بهتری ختم شد.

رویای ما در آن روز های ابتدایی چیزی جز این نبود که آدم ها را با دنیای موسیقی به خصوص سیستم جدید دی جی که به تازگی وارد کشور شده بود، آشنا کنیم. محدودیت های بازار کار امکان تست کردن دستگاه ها را از افراد گرفته بود. ما در تلاش بودیم تا امکان تست را فراهم کنیم؛ زیرا هدف نهایی مان رضایت مردم از خریدشان بود.

پس از گذر سال های اولیه کار، سرانجام در سال 1396 اولین، بزرگ ترین و تنها فروشگاه تخصصی در زمینه محصولات دی جی را در پاساژ پیروز، طبقه دوم، واحد ۵۹ افتتاح کردیم. به این ترتیب، رویای دیرینه ما تحقق یافت و با ساخت یک جزیره در وسط فروشگاه، امکان تست تمام دستگاه ها را فراهم کردیم. تست دستگاه ها حس خوبی را به خریداران منتقل می کرد و در نتیجه آنان نیز انرژی زیادی را به ما انتقال می دادند. مجموعه ما، دی جی سنتر، به کمک همین انرژی ها قدرت گرفت و در نتیجه تصمیم گرفتیم تا علاوه بر تمام خدمات قبلی، آموزش و تولید محتوا در سایت را نیز آغاز کنیم. اندکی بعد، نمایندگی برند هایی مانند مانکی بنانا و وی مدا را کسب کردیم و در کنار تمام فعالیت هایمان، به اجرای برنامه، ایونت و برگزاری مناسبت های مختلف نیز پرداختیم.

هدف تمام همکاران ما در دی جی سنتر، فرا تر از افزایش فروش کالا، کمک به خریداران برای یک خرید ایده آل است. کارشناسان با سواد و صبور ما به خریداران و علاقه مندان مشاوره می دهند و این وجه تمایز ما از سایر فعالان حوزه کاری دی جی ها در بازار ها است. پشتیبانی عالی و آموزش های رایگان از عوامل مهمی بودند که موفقیت مجموعه ما را به همراه داشتند.

حال، با گذشتن چند سال از فعالیت های ما، تمامی برند های معروف جهان را برای عرضه به خریداران در فروشگاه داریم. برند هایی مانند Pioneer DJ، Native Instruments، Numark، Denon DJ و... از جمله برند های معتبری هستند که در فروشگاه ما موجودند. در حال حاضر نیز محصولات برند قوی و معروف aiaiai به فروشگاه ما اضافه شده است و به عنوان نماینده انحصاری این برند در خدمات خریداران عزیز هستیم.

کیفیت محصولات و خدمات مجموعه ما تا اندازه ای در جلب رضایت مشتریان موفق عمل کرده است که بنا به درخواست خریداران به بخش آهنگسازی و تجهیزات استودیو هم ورود کرده ایم. محصولات موجود در این حوزه را نیز در دسته بندی های مختلف سایت می توانید مشاهده کنید. مفتخریم که در حوزه تجهیزات استودیویی، نمایندگی برند lewitt را کسب کرده ایم.

علاوه بر تمام فعالیت های نام برده، افتتاح مجله دی جی سنتر با نام دی جی سی مگ قدم دیگری بود که به ارتقای سطح علمی خریداران و فعالان حوزه کاری دی جی ها کمک شایان توجه ای کرده است. مقالات مجله دی جی سی مگ محتوا های اختصاصی عالی و منحصر به فردی در زمینه دی جی و آهنگسازی هستند. البته پس از تغییراتی که در راستای بهبود خدمات غیر حضوری مجموعه انجام دادیم، در حال حاضر، مجله دی جی سی مگ از طریق بخش مجله خبری سایت دی جی سنتر در دسترس است. لازم به یادآوری مجدد است که خدمات مجموعه ما فقط در زمینه سخت افزاری نیستند و خدمات گسترده ای در زمینه نرم افزار های دی جی و آهنگ سازی نیز ارائه می کنیم.

مخاطبان ما چه کسانی هستند؟

  • دسته‌ اول: کسانی که با وجود همه مشکلاتی که وجود داشته، در داخل و خارج از کشور به تحصیل و کسب مهارت تجربی موزیک الکترونیک در سطح دو و سه دنیا پرداخته اند و صندوقچه مهارت خود را انباشته کرده اند.
  • دسته‌ دوم: کسانی که به صورت سطحی و گاه حتی نیمه حرفه ای برای کسب درآمد و گذران زندگی پلی می کنند.
  • دسته سوم: کسانی که با وجود آگاهی از چگونگی انجام این کار و دی جی کردن در مکان های مختلف و حتی آهنگسازی و ریلیز ترک های خود در رکورد لیبل های گوناگون باز هم به این کار به صورت تفریح و سرگرمی نگاه می کنند.
  • دسته‌ چهارم: کسانی که به تازگی به این کار علاقه مند شده اند و سعی در یادگیری و گسترش مهارت خود در این زمینه دارند.

جمع بندی

هدف ما از راه اندازى فروشگاه اینترنتى دى جى سنتر ارائه خدمات تخصصى در زمینه فروش محصولات دى جى و تجهیزات موسیقى در کشور عزیزمان، ایران، بوده است. شما می توانید برای اطلاع از قیمت دستگاه ها و تجهیزات گوناگون و یا راهنمایی و مشاوره رایگان برای شروع کار از مبتدی تا پیشرفته از متخصصان صبور ما کمک بخواهید. خدمات مجموعه ما در زمینه های مختلفی از جمله فروش انواع تجهیزات و نرم افزار ها، آموزش دی جی، برگزاری مناسبت ها و ایونت ها، افزایش دانش تخصصی و... است. اگر کار با دستگاه های دی جی را به صورت حرفه ای دنبال می کنید، می توانید مقاله های ما در مجله خبری را دنبال کنید و از مقالات روز دنیای موسیقى الکترونیک نهایت استفاده را بکنید.

درباره ما درباره ما
9854+

مشتریان راضی

10+

سال فعالیت

4520+

محصول

14+

مشاور متخصص

X