به فروشگاه دی جی سنتر خوش آمدید!

AKG

هیچ محصولی یافت نشد.

AKG

کمپانی AKG بدست دکتر Rudolf Goerike و Ernst Pless در وین اترش راه اندازی شده است که خیلی زود به یکی از بزرگترین نوآوران صوتی جهان بدل شدند. این کمپانی از سال ۱۹۴۷ فعالیتش را آغاز کرده و در همان روزهای نخست نخستین میکروفون های AKG در ایستگاه های رادیویی، تئاترها و کلاب های جاز پدیدار شدند و بکار گرفته شدند که در آن زمان این محصولات توسط ۵ کارگر با دست ساخته میشدند.

AKG‌در سال ۱۹۴۹ نخستین هدفونش ر روانه بازار کرد و در اوایل دهه ۵۰ میلادی با چندین محصول خودش به موفقیتی بزرگ دست یافت. شبکه لندنی BBC یکی از نخستین مشتری های میکروفون معروف مدل C12‌ آنها بود. این کمپانی در دهه ۵۰ از لحاظ جغرافیایی گسترش یافت و در پایان این دهه به سراسر جهان راه پیدا کرده بود. دهه های ۶۰ و ۷۰ نیز برای این کمپانی پر از نوآوری و موفقیت بود آنها نخستین واحد افکت ریوریب استودیویی و قابل حمل در جهان یعنی BX-20 را ساختند.

میکروفون ها و هدفون ها و دیگر ساخته های این کمپانی برای بسیاری از رویدادهای مهم و کاربردهای حرفه ای بکار گرفته میشوند. این کمپانی جوایز و ستایش های متعددی را دریافت کرده است و یکی از برترین های آنها جایزه گرمی تکنیکال در سال ۲۰۱۰ است. آناستازیا، اریک لپتون، پیتر گابریل، کانیه وست و بسیاری دیگر نیز از مشتریان همیشگی هدفون های AKG هستند.

X